Життя

Під час ремонту станції «Вокзальна» організують наземний транспорт

Життя/Під час ремонту станції «Вокзальна» організують наземний транспорт
Зберегти
Вигляд

Київська влада розробила додаткові маршрути наземного транспорту на період планового капітального ремонту ескалаторів на станції метро «Вокзальна». Про це повідомив заступник голови Київської міськдержадміністрації Микола Поворозник.

За його словами буде збільшено кількість рухомого складу на існуючих маршрутах відповідно до пасажиропотоку.

Так, з 11 травня 2016 року у станції метро «Вокзальна» в цілодобовому режимі буде проводитися плановий капітальний ремонт ескалаторів. На час ремонту метрополітен буде змушений закривати станцію на вхід в пікові години.

«З понеділка до четверга станція не братиме пасажирів з 7:00 до 9:30 і з 16:00 до 19:30, а в п'ятницю - з 7:00 до 9:30 і з 14:30 до 19:30. у суботу - з 7:00 до 9:00 ранку. Такий графік роботи обумовлений необхідністю підйому пасажирів зі станції на поверхню і запобігання скупченню людей на платформах. у зазначений час два з трьох ескалаторів працюватимуть тільки на підйом, один буде знаходитися в ремонті. Роботи планується завершити до 6 вересня 2016 року», — сказав Поворозник.

Щоб уникнути незручностей розроблені додаткові маршрути наземного транспорту для підвезення пасажирів до найближчих станцій метрополітену, а саме: автобусний маршрут № 7К «Залізничний вокзал» — станція метро «Університет»;

Тролейбусний маршрут № 14к «вокзал «Центральний» — ст . метро «Олімпійська» — ст. метро «Палац спорту».

З метою інформування киян і гостей столиці в салонах рухомого складу наземного транспорту з 27 квітня розміщені інформаційні постери з повною інформацією про час роботи і часи закриття руху на станції метро «Вокзальна».

Пов`язані новини