Світ

У спірному Кашмірі сталися сутички: загинули 16 людей

1 квітня, 2018 17:57
Світ/У спірному Кашмірі сталися сутички: загинули 16 людей
Зберегти
Вигляд
В результаті зіткнень демонстрантів з силами правопорядку, які проводили спецоперацію проти мусульманських бойовиків в індійському Кашмірі, загинули 16 людей, з них 11 бойовиків, 3 військовослужбовці та 2 цивільні особи.

В індійському Кашмірі унаслідок зіткнень демонстрантів з силами правопорядку, які проводили спецоперацію проти мусульманських бойовиків, загинули 16 людей, з них 11 бойовиків, 3 військовослужбовці та 2 цивільні особи.

Про це пише Times of India.

Заворушення спалахнули в процесі операції. Сотні людей напали на правоохоронців, які проводили операцію, закидали їх камінням, пляшками та іншими предметами.

Видання зазначає, що у відповідь поліція застосувала сльозогінний газ, пневматичну зброю, а коли ці заходи виявилися неефективними — відкрила вогонь.

«Операції не зупинятимуться, і нам доведеться приймати всі запобіжні заходи, якщо протестувальники не утримаються від того, щоб кидати камінням у правоохоронців, що проводять контрповстанські операції», — наголосив генеральний інспектор поліції Зульфікар Хасан.

У липні сім індійських паломників, більшість із яких — жінки, були вбиті внаслідок перестрілки у в індійському Кашмірі після двох нападів бойовиків на поліцію.

У червні у Кашмірі між Індією та Пакистаном у перестрілці загинули 6 людей.

Зазначимо, що поділ Кашміру не фіксований офіційними угодами про кордони, а сам регіон є місцем напруги між Індією та Пакистаном. Конфлікт через приналежність території Кашміру між Індією та Пакистаном триває з 1947 року .

Пов`язані новини