ENRU

Під час Євробачення в Києві обмежать рух для транспорту та пішоходів

На час проведення міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017 у Києві будуть тимчасові обмеження руху для транспортних засобів і пішоходів в центральній частині міста.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Зокрема, з 25 квітня до 18 травня буде заборонено рух пішоходів на вулиці Хрещатик (від вул. Б. Хмельницького до вул. Прорізної нижньою частиною тротуару на непарній стороні Хрещатика) та обмежено рух транспортних засобів у обох напрямках: на вулиці Хрещатик (від Хмельницького до Михайлівської) та на вулиці Прорізній (від Пушкінської до Хрещатика).

Зображення: mvs.gov.ua

Також з 30 квітня до 14 травня обмежать рух транспортних засобів і пішоходів на вулицях: вул. Микільсько-Слобідській у обох напрямках (від вулиці Панельної до вулиці Митрополита Андрія Шептицького); вулиці Митрополита Андрія Шептицького (від вулиці Микільсько-Слобідської до вулиці Раїси Окіпної).

7 травня з 13:00 до 24:00 буде обмежено рух транспортних засобів у обох напрямках на вулиці Михайла Грушевського (від Європейської площі до Паркової дороги).

Також буде тимчасово заборонено рух транспортних засобів та обмежено рух пішоходів у обох напрямках із 6 травня до 7 травня на вулиці Михайла Грушевського (від Паркової дороги до вул. Івана Мазепи), а 7 травня з 13:00 до 24:00 обмежать рух транспортних засобів і пішоходів у обох напрямках: на Парковій дорозі (від Петрівської алеї до площі Андрія Первозванного); на Петрівській алеї (від Європейської площі до Паркової дороги).

Окрім цього, у межах проведення церемонії відкриття Євробачення-2017 вносяться тимчасові обмеження руху в обох напрямках із 24:00 6 травня до 24:00 7 травня на вулиці Інститутській (від вулиці Ольгинської до провулку Кріпосного); на вулиці Садовій (від вулиці Інститутської до вулиці Михайла Грушевського); на вулиці Липській (від вулиці Інститутської до вулиці Михайла Грушевського); на вулиці Шовковичній (від вулиці Інститутської до вулиці Михайла Грушевського).

Підписуйтесь на наш канал в Telegram