Життя

Під Донецьком дві групи терористів заплуталися, хто з них 'справжні'

Життя/Під Донецьком дві групи терористів заплуталися, хто з них 'справжні'
Зберегти
Вигляд

Сьогодні близько 10.00 до зенітної ракетної частини Повітряних Сил Збройних Сил України, що дислокується поблизу Донецька, на трьох легкових автомобілях прибули озброєні автоматами та снайперськими гвинтівками терористи. Про повідомляє прес-служба Міноборони.

Один із чоловіків у цивільному відрекомендувався «комісаром внутрішніх справ Донецької народної республіки». Посилаючись на те, що «у ДНР прийнята конституція та створені власні збройні сили», він запропонував військовослужбовцям ЗСУ прийняти присягу на вірність самопроголошеній республіці та вступити до лав її збройних сил. Він також виставив умови щодо передачі 50 % наявної зброї до армії ДНР та погрожував нападом у разі відмови. Представники військової частини повідомили непроханих гостей про вірність військовослужбовців Збройних Сил України Військовій Присязі українському народові та застосування зброї у разі нападу на військову частину.

Після цього, близько 11.30, до КПП військової частини на двох легкових автомобілях прибули вже інші невідомі особи, які відрекомендувалися представниками служби безпеки ДНР та запропонували не виконувати вимог попередніх «гостей», а дотримуватись лише їхніх вказівок. На це українські військові відповіли так само, як і раніше.

Пов`язані новини