Життя

Під Донецьком затримано заступника Стрєлкова та його спільника – голову УБОЗ

Життя/Під Донецьком затримано заступника Стрєлкова та його спільника – голову УБОЗ
Зберегти
Вигляд

Під Донецьком затримано заступника Стрєлкова та його спільника – голову УБОЗ

У результаті рейду батальйону Міноборони "Кривбас" в околицях Донецька були захоплені зі зброєю і документами терористичної організації "ДНР" заступник лідера терористів у Слов'янську Ігоря Стрєлкова (Гіркіна) з позивним "Клоц" і начальник відділу боротьби з корупцією Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Донецькій області МВС України Тищенко Сергій Володимирович. Про це на своїй фейсбук-сторінці з посиланням на радника губернатора Дніпропетровської області та штатного куратора "Кривбасу" Миколи Колесника написав журналіст Юрій Бутусов.

За інформацією журналіста, при затриманні було виявлено безліч ключів від квартир та нотаріальних документів про оформлення на терористів нерухомості в Донецьку і області. За словами "Клоца", громадяни зверталися до нього і Тищенка з проханням взяти майно "на зберігання". Більшість з господарів квартир на зв'язок не виходить, повідомив Бутусов.

 

"Тищенко, за оперативними даними, здійснював зв'язок терористів з керівництвом донецької міліції, брав безпосередню участь в операціях терористів. Раніше служив в" Беркуті ". Отримував українську зарплату, використовував службовий транспорт і українські документи для надання допомоги терористам. При цьому у нього документи "ДНР" і пропуски на проїзд від Гіркіна", - йдеться у повідомленні.

 

 

Фото: Facebook Юрія Бутусова 

 

 

Пов`язані новини