УКРАЇНА

Під Кабміном громадські організації вимагають «почути переселенців»

8 вересня, 2017 21:35
УКРАЇНА/Під Кабміном громадські організації вимагають «почути переселенців»
Зберегти
Вигляд
lead
Активісти принесли під Кабмін «сніжний ком», який символізує кількість перепон, з якими стикаються переселенці для того, щоб отримати допомогу від держави.

Під будівлею Кабінету міністрів проходить акція за захист прав внутрішньо переміщених осіб. Представники громадських організацій «Восток-SOS», «Донбас-SOS», «Право на захист» та інші принесли під Кабмін «сніжний ком», який символізує кількість перепон, з якими стикаються переселенці для того, щоб отримати допомогу від держави.

Плакати активістів під Кабміном Фото: Громадське

Представники організацій звітують про 111 тисяч юридичних консультацій, які вони надали для переселенців із початку конфлікту на Донбасі.

«Вимагаємо не тільки зустрічі з міністром, але й змін у нормативні документи щодо отримання пенсій для переселенців, реєстрації та видачі паспортів. Переселенці — громадяни України і держава має їм допомагати інтегруватися», — сказала координаторка «Восток-SOS» Альона Луньова.

Учасники акції кажуть, що передадуть «сніжний ком» до Кабміну. Його зробили з реальних запитів переміщених осіб до ГО.

У центрі Києва 6 вересня перекрили рух через проведення кілька акцій — водіїв авто з іноземними номерами, працівників «Укрнафти» та військових пенсіонерів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини