УКРАЇНА

Під Києвом влаштували «Авіамайдан» через стан будинку Сікорського

УКРАЇНА/Під Києвом влаштували «Авіамайдан» через стан будинку Сікорського
Зберегти
Вигляд
lead

На аеродромі «Чайка» в селі Петропавлівська Борщагівка Київської області відбулась акція під назвою «Авіамайдан».

Організатором акції виступила Всеукраїнська громадська організація із захисту прав пілотів України, передає кореспондент Громадського.

У заході взяли участь представник Міноборони, музею КПІ і пілоти, які підняли у небо вертольоти та гідроплани.

Мета акції, привернути увагу громадськості до проблеми стану будинку у Києві, де народився і виріс авіаконструктор Ігор Сікорський.

«Орендарем є благодійний фонд імені Сікорського, але протягом 16 років будівля жодним чином не реконструйована і вона в занедбаному стані. Будинок має бути відновлений, щоб там був створений музей. 21 червня 2016 року о 10:00 у господарському апеляційному суді відбудеться розгляд справи за апеляційною скаргою орендарів. Судами прийняте законне та обґрунтоване рішення згідно з яким припинено оренду. Нажаль, у зв’язку з недостатнім фінансуванням коштів немає, але ми розраховуємо на підтримку благодійних організацій», – сказав начальник відділу юридичного департаменту Міноборони Олександр Гомон.

Будинок з 2000 року знаходився у підпорядкуванні благодійного фонду імені Сікорського. Протягом цього періоду велися судові справи щодо права на власність цього будинку.

Детальніше про історію будинку Сікорського читайте у публікації «Будинок першого гелікоптера».

Пов`язані новини