У Вишгородському районі Київської області знайшли тіло жінки, якою за словами поліції виявилася зникла юристка та правозахисниця Ірина Ноздровська.

У Вишгородському районі Київської області знайшли тіло жінки, якою за словами поліції виявилася зникла юристка та правозахисниця Ірина Ноздровська.

Про це Громадському повідомив речник поліції Київської області Микола Жукович.

Він зазначив, що наразі тривають оперативні заходи правоохоронців на місці. Жінку знайшли у річці роздягнену. Зокрема також шукають її одяг.

Журналіст Володимир Тимофійчук, який займався пошуком Ірини, також написав у Facebook про загибель зниклої жінки.

Раніше повідомлялося, що у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП.

27 грудня, захист винуватця ДТП Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу до суду першої інстанції і продовжив йому арешт на 60 діб. Про це Ноздровська писала у Facebook. 

«Як виявилось, вбивці, які мають цирози, гепатити, енцефалопатії та купу інших прєлєстєй, спокійно можуть скористатись Законом «Про амністію», вийти на волю та впевнено продовжувати свою кримінальну кар’єру. Втім, завдяки громадськості, яка довгі роки контролювала цю справу і постійно тримала руку на пульсі, цього таки не сталось!», — зазначила вона. 

Аварія сталася 30 вересня 2015 року в селі Демидів Вишгородського району Київської області. Дмитро Россошанський, перебуваючи в стані наркотичного сп'яніння, на своїй машині збив на смерть односельчанку, 26-річну Світлану Сапатінскую. Дядько винуватця ДТП на той момент був главою Вишгородського районного суду.

Після двох років судових розглядів суд в Обухові засудив Россошанського до 7 років позбавлення волі.

Ірина Ноздровська особисто вела справу своєї сестри в суді. 

Поділитись: