Життя

Під Лисичанськом взято в полон російських найманців (ВІДЕО)

Життя/Під Лисичанськом взято в полон російських найманців (ВІДЕО)
Зберегти
Вигляд

Під час бою під Лисичанськом військовослужбовцями Збройних Сил України взято у полон п'ятеро бойовиків, яких фактично зрадило та кинуло на призволяще їхнє колишнє «керівництво». Деморалізовані та розгублені вони повзли від залишеного блокпосту в бік лісосмуги. Двоє з них – громадяни Російської Федерації. Про це повідомляє Міноборони.

«Я живу і працюю в Красному Лимані, різноробочий. В ополчення пішов добровольцем...» - таку риторику в один голос демонстрували всі, аж поки під час обшуку в одного з бандитів не виявили маленький блокнотик. На його декількох сторінках дрібним почерком була написана «легенда», якою керманичі сумновідомої терористичної організації «ЛНР» рекомендували прикриватися своїм «підопічним» у випадку взяття у полон. А ще в одного з терористів знайшли засоби для встановлення розтяжок, які він приховав в елементах одягу...», - йдеться в повідомленні.

До того ж затримані Павло Борисов та Олексій Куімов мали при собі російські докумети, які з стовідсотковою точністю ідентифікуали їхні особи. 

Один із затриманих зізнався, що прибув до Ростова-на-Дону з Кабардино-Балкарії у пошуках роботи. Вже на вокзалі його перестріли й запропонували можливість гарно підробити «у господарів». Таким чином охочий до швидких грошей опинився у таборі з підготовки терористів та диверсантів. Спочатку в якості гостя, а згодом, переговоривши з «досвідченими», розпочав проходити військову підготовку під наглядом інструктора. 

 

 

 

 

Пов`язані новини