Життя

Під Москвою поліція затримала понад 10 страйкуючих далекобійників

21 травня, 2017 19:43
Життя/Під Москвою поліція затримала понад 10 страйкуючих далекобійників
Зберегти
Вигляд
У Хімках Московської області поліція затримала понад 10 далекобійників, які страйкували проти системи «Платон», що передбачає додаткову плату за проїзд по трасах

У Хімках Московської області поліція затримала понад 10 далекобійників, які страйкували проти системи «Платон», що передбачає додаткову плату за проїзд по трасах.

Про це повідомляє «Дождь».

Серед затриманих є члени «Об'єднання перевізників Росії». Зазначається, що у Хімки на акцію протесту прибули водії з Рязані, Саратова, Оренбурга, Санкт-Петербурга, Москви і Дагестану — всього більше десятка вантажівок.

Затриманих доставлено у відділок поліції, де їм інкримінують непокору законній вимозі працівників поліції  і організацію неузгодженого мітингу.

Російські далекобійники протестують проти системи, за якою вантажівки вагою понад 12 тонн платять додаткові податки. Плата за проїзд по федеральних трасах введена з 15 листопада.

Раніше, у російських регіонах 27 березня почалася масова акція протесту далекобійників, які виступають проти системи збору плати за проїзд федеральними трасами «Платон». 

Також повідомлялося, що у Петербурзі під час аналогічної акції протесту далекобійників спалили автомобіль.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини