Близько 400 працівників колишньої міліції пришли під будівлю МВС з вимогою скасувати наказ про створення атестаційних комісій. Про це повідомляє видання Тиждень.

Комісії передбачені для переатестації колишніх міліціонерів для призначення їх на посади у Національній поліції.

Екс-міліціонери кажуть, що в комісіях мало людей, які працювали у правоохоронній системі. Наголошують, що атестаційні комісії були створені із порушенням закону, передає кореспондент Тижня.

«Атестаційні комісії були створені заздалегідь. Тобто до того моменту, коли відповідний наказ вступив у дію. Крім того, в даних комісіях присутні не зовсім компетентні люди, зокрема, радикальне крило автомайдану, яке закликало до розправ над правоохоронцями», – сказав Петро Васюк, голова Київської міської організації профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ.

Мітингувальники повідомили, що збираються передати голові МВС Арсену Авакову листа із вимогою скасування наказу про атестаційні комісії.

На мітингу також присутні міліціонери, які вже пройшли атестацію.

Працівники колишньої міліції додали, що вони не проти реформи МВС, але виступають виключно за законну переатестацію.

«Ніякий мітинг міліціонерів, що не пройшли тести та атестацію, не змінить моєї рішучості: у новій поліції не буде некомпетентних і брудних «ментів»!», – написав у Фейсбук очільник МВС Арсен Аваков.

Він додав, що мітинг організували ті, кому заважає реформа правоохоронної системи.

8 грудня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що понад третина претендентів провалили тести на вступ до поліції у Києві та області. За його словами, переатестація особового складу поліції Києва та області завершиться до кінця 2015 року.

7 листопада в Україні набув чинності закон «Про Національну поліцію». З цього дня офіційно припинили роботу усі підрозділи старої міліції.

/ фото Тиждень

Поділитись: