Війна

Під Новоазовськом бойовики заблокували патруль ОБСЄ із вигуками «невідомою мовою»

9 червня, 2017 14:40
Війна/Під Новоазовськом бойовики заблокували патруль ОБСЄ із вигуками «невідомою мовою»
Зберегти
Вигляд
lead
Озброєний чоловік зупинив патруль СММ і не дозволив йому проїхати до підконтрольного «ДНР» с. Олександрівське.

На території Донецької області, підконтрольній бойовикам самоназваної «ДНР» патрулю спеціальної моніторингової місії ОБСЄ було відмовлено у доступі до селища Олександрівське (колишня назва Рози Люксембург), що знаходиться неподалік окупованого Новоазовська.

Про це йдеться у звіті місії станом на 7 червня.

«Озброєний чоловік зупинив патруль СММ і не дозволив йому проїхати до підконтрольного «ДНР» с. Олександрівське, пояснивши це тим, що в цьому районі проводяться навчання», – йдеться у звіті.

Після цього члени патруля ОБСЄ проїхали 100 м на схід від блокпоста в напрямку підконтрольного «ДНР» селища Маркине.

«Через 10 хвилин до спостерігачів під’їхали два озброєні чоловіки на цивільному автомобілі і наказали їм від’їхати ще далі від блокпоста. Один із них, у якого на плечі була чорно-біла нашивка із зображенням черепа і двох схрещених кісток та написом кирилицею «Добровольчий підрозділ генерала Бакланова», закричав у бік спостерігачів на невідомій мові (це була ані російська, ані українська), а потім їхній автомобіль поїхав у східному напрямку», – повідомили спостерігачі.

Зауважимо, що подібна символіка очільників Білого руху часів Громадянської війни 1917-1922 років неодноразово використовувалась різними угрупованнями бойовиків на Донбасі. Наприклад, ватажками бойовиків «ЛНР» Олексієм Мозговим «Призрак» і Олександром Бєдновим «Бетмен».

На Донеччині, зокрема, були неодноразово помічені представники так званого «Крымского казачьего полка генерала Бакланова».

 

Раніше повідомлялось, що бойовики «ДНР» не пропустили патруль ОБСЄ на територію комплексу поблизу Докучаєвська.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини