Мітингувальники звертаються до російської влади із закликом припинити бомбардування в Алеппо. Під будівлею на Повітрофлотському проспекті зібралось близько сотні протестувальників.

У Києві під стінами посольства Російської Федерації відбувається акція протесту проти злочинів РФ у сирійському Алеппо.

Під будівлею на Повітрофлотському проспекті зібралось близько сотні учасників акції, повідомляє кореспондент Громадського.

Зокрема, мітингувальники звертаються до російської влади із закликом припинити бомбардування в Алеппо.

У ході акції учасники заклеїли паркан посольства постерами та фотографіями сирійських дітей, поранених у ході бомбардування Алеппо.

Також висунуто 6 вимог до міжнародних організацій та урядів держав. Основна їх суть в солідарності та підтримці сирійського народу, а також в засудженні політики сирійського президента Башара Асада і Російської Федерації, а також вимога введення додаткових санкцій проти РФ.

Раніше Росія заявляла про повний контроль військ Асада над Алеппо.

США і Росія вимагали від сирійської опозиції покинути Алеппо за 48 годин.

На переконання редактора The Daily Beast Майкла Вайса, витіснення повстанців з Алеппо стане «моральним підйомом» для режиму Асада.

Нагадаємо, Сирійські урядові війська під час взяття східного Алеппо розстріляли більше 80 мирних мешканців, серед яких були жінки та діти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Падіння Алеппо: що означає перемога урядових військ і що буде далі» і «Білі Шоломи»: в пошуках життя під руїнами».

У Стамбулі та Лондоні почались протести проти різанини в Алеппо.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile