Економіка

Під Радою розповіли, як Порошенко «зливає» антикорупційну реформу (фото, відео)

Економіка/Під Радою розповіли, як Порошенко «зливає» антикорупційну реформу (фото, відео)
Зберегти
Вигляд

Громадські активісти принесли до парламенту макет унітазу, щоб продемонструвати, як президент разом зі своїми політичними союзниками «зливає» антикорупційну реформу в Україні. За словами організаторів акції, провладні сили намагаються зробити Антикорупційну прокуратуру підконтрольною президенту.

Учасники акції у масках генпрокурорів Шокіна, Яреми та Махніцького і президента Порошенка клали до імпровізованого унітаза «справи» одіозних високопосадовців, яких звинувачують у корупції. Таким чином активісти наголошували, що влада «зливає» ці справи, дозволяючи корупціонерам втекти та залишитись безкарними.

Крім того саме така недієвість ГПУ призводить до того, що рахунки українських екс-високопосадовців часів Януковича розморожують на Заході.

За словами організаторів, розслідування корупційних злочинів, які вестиме Антикорупційне бюро, так само можуть бути безуспішними. Причиною цьому стане ухвалення законопроекту 2667 (в редакції Юрія Луценка), який знищить незалежність Антикорупційної прокуратури (нового спеціалізованого підрозділу ГПУ, створеного виключно для процесуального супроводу справ Антикорупційного бюро).

/Андрій Баштовий

Пов`язані новини