Економіка

Під стінами Будинку вчителя може початися будівництво (ВІДЕО)

Економіка/Під стінами Будинку вчителя може початися будівництво (ВІДЕО)
Зберегти
Вигляд

Під стінами Київського міського будинку учителя може початися будівництво. Впритул до пам’ятки архітектури причаїлася приватна власність.

Раніше на цьому місці був автогараж, який потребував ремонту. Проте замість того, щоб виділити гроші, Київрада віддала 90 квадратних метрів в оренду приватній компанії «Юніор-спорт».

Після ремонту гараж розширився до 300 квадратів.

Ще у 2012-му Київрада підписала з «Юніор-спортом» договір купівлі/продажу на цю нерухомість. Вже за три місяці після купівлі колишнього автогаражу «Юніор-спорт» перепродав будівлю іншій компанії – ТОВ «Проінвест сервіс».

Як з’ясувало «Слідство.інфо», у співзасновниках обох фірм – одні й ті самі люди.   

Відтоді господарі жодного разу не з’являлися на території Будинку учителя. Будівля стоїть покинута.  

«На сьогоднішній момент нібито вона пустує, зрозуміло, що вона пустує не просто так. Що їм це офісна будівля в два поверхи. Зрозуміло, що їм хочеться щось побудувати, і побудувати там явно не два поверхи, а як зазвичай – 35, 40, 50 поверхів. Це ж центр міста – це ж шалені гроші», – заявляє громадський активіст Віталій Черняховський.

До речі, ТОВ «Проінвест сервіс» не тільки власник нерухомості під боком Будинку учителя, а й має договір оренди на землю під нею.

Пов`язані новини