Життя

Під вікна будинку депутата Войціцької кинули банку із запалювальною сумішшю

Життя/Під вікна будинку депутата Войціцької кинули банку із запалювальною сумішшю
Зберегти
Вигляд

Народний депутат від «Самопомочі» Вікторія Войціцька повідомила про те, що близько 4 години ранку під вікна її будинку кинули банку із запалювальною сумішшю. При цьому депутат заявила, що вогонь міг перекинутися на машину і дерево.

«Щойно під вікнами мого будинку, у спальні, де ми спимо з чоловіком та 3-місячним сином, прямо біля машини кинули скляну банку з запалювальною рідиною. Слава Богу, я прокинулась завдяки гавкіту собак. Всі живі. Але про свій стан я навіть не хочу писати. Ми всі були на волосині від взриву машини та всього будинку», — написала Войціцька у Facebook.

Депутат зазначила, що вважає цей інцидент замахом на своє життя та життя своєї родини.

Напереодні депутат подала звернення в НАБУ щодо здійснення незаконного тиску на керівництво ПАТ «Укргазвидобування».

«Як стало відомо зі звернення Голови правління ПАТ «УГВ», окремі народні депутати здійснюють незаконне втручання в господарську діяльність ПАТ «Укргазвидобування» у тому числі через правоохоронні, судові та інші державні органи, ЗМІ з метою дискредитації керівництва товариства, недопущення антикорупційного реформування та намагання нав'язати вигідні для окремих осіб схеми заробітку за рахунок товариства», — повідомляла депутат.

Сама Войціцька в коментарі Громадському заявила, що пов'язує інцидент зі своєю діяльністю. При цьому, вона не певна, що справа у запиті оприлюдненому напередодні, бо запит був не один і не лише по «Укргазвидобуванню».

Відомості про правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудового розслідування за попередньою кваліфікацією «Умисне знищення або пошкодження майна» Кримінального кодексу України, повідомили в ГУ Нацполіції у Київській області.
 
Водночас правоохоронці розглядають й інші версії цієї події, зокрема – напад на заявницю у зв'язку з її професійною діяльністю.
 
Глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе взяла на особистий контроль розслідування цієї події, зазначили у поліції.

Член комітету з питань паливно-енергетичного комплексу Олексій Рябчин в коментарі Громадському зазначив, що Вікторія Войціцька «не дуже зручна» як депутат, тому те що сталося, вважає попередженням.

 

 

Зазначимо, що Войціцька є секретарем комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та членом Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації.

/фото Громадське/

Пов`язані новини