Життя

Під Зайцевим майже добу тривав бій – штаб АТО

Життя/Під Зайцевим майже добу тривав бій – штаб АТО
Зберегти
Вигляд

Сили Антитерористичної операції відбили атаку бойвиків під селишем Зайцеве Горлівського району Донецької області, було захоплено велику кількість озброєння, зокрема керовані ракети російського виробництва.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО. Зазначається, що «сили АТО поблизу Зайцевого захопили та вилучили велику кількість озброєння терористів».

«Майже добу тривав бій поблизу с. Зайцеве що на Донеччині. Вже місяць ця гаряча «нульова» ділянка фронту, яку боронить окрема мотопіхотна бригада, щоденно попадає у зведення штабу АТО», – йдеться у повідомленні.
 
При цьому наголошується, що «один з підпорядкованих бригаді батальйон прийняв штурмове зіткнення, яке розпочалося увечері і тривало практично до самого ранку».
 
«Під прикриттям кулеметів, гранатометів ворожа піхота пішла у наступ. Відважним і сміливим українським військовослужбовцям вдалося посунути далі сепаратистів з висоти, з якої вони наступали. На місці, кинутих позицій російських найманців звідки вони починали атакувати українські позиції, було захоплено ворожі трофеї: це протитанкові керовані ракети, призначені для ураження танків та броньованою техніки, їх менший аналог «Шмелі», вогнемети виробництва 2000 року», – повідомляє прес-центр.

 

«Є докази того, що все це виготовлено у Росії, оскільки мають відповідне маркування й перебувають на озброєнні армії РФ. Ситуація в черговий раз доводить що збройна агресія Росії на Донбасі продовжується. Вона його ініціювала, фінансує, озброює і ним керує», – наголошує прес-центр і додає, що «командир батальйону висловив сподівання, що бійці, які захопили російські трофеї, будуть представленні до нагород».

Нагадаємо, що Широкине перейшло під контроль української армії.

/Фото facebook/ato.news

Пов`язані новини