Під завалами будинку в Дрогобичі можуть перебувати ще п’ятеро людей.

Про це на брифінгу повідомив заступник директора департаменту реагування Держслужби з надзвичайних ситуацій Петро Коротинський. 

«За оперативними даними, ще під завалами може перебувати п’ять осіб, з огляду на кількість прописаних і можливу кількість проживаючих людей в цих квартирах», — зазначив він.

Коротинський додав, що пошуково-рятувальні роботи проводяться безперервно і продовжуватимуться до остаточного виявлення осіб, доля яких залишається невідомою. До проведення робіт залучені близько 450 осіб і 65 одиниць техніки.

Наразі усіх мешканців вивели з будинку, їм надається необхідна психологічна допомога і вирішується питання про їх відселення.

Нагадаємо, у ніч на 28 серпня у Дрогобичі обвалилася частина 4-поверхового житлового будинку. За попередньою версією, причиною обвалу став вибух газу. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом вибуху і з'ясовує обставини події.

Наразі відомо про двох загиблих та сімох госпіталізованих. Серед постраждалих 6-річний хлопчик, двоє дівчаток віком 9 та 12 років, 17-річна дівчина, 19-річний хлопець, а також дві жінки віком 39 та 41 рік. віком 39 та 41 рік. Двоє постраждалих, з них 1 дитина, перебувають у важкому стані.

Інформація щодо кількості постраждалих може з часом змінитися, оскільки пошуково-рятувальні роботи тривають.

Поділитись: