УКРАЇНА

Рятувальники спростовують знайдення другого тіла під завалами біля Львова

УКРАЇНА/Рятувальники спростовують знайдення другого тіла під завалами біля Львова
Зберегти
Вигляд

Під завалами на Грибовицькому сміттєзвалищі біля Львова знайдено тіла двох людей, однак інформація про знайдення другого тіла станом на 17:23 не підтвердилась.

Про виявлення тіла одного загиблого повідомив голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

«О 15.36 на сміттєзвалищі у с. Збиранка Львівської області знайдено тіло однієї особи. Встановлено, що це один із трьох рятувальників, які опинилися під завалами. Пошуки продовжуються», – написав він. 

Згодом надійшло повідомлення про те, що у завалі на Грибовицькому сміттєзвалищі знайдено друге тіло людини. Про це повідомив на сесії облради Олександр Ганущин, передає «Львівський портал».

Видання повідомляє, що інформація про друге тіло надійшла від рятувальників, її підтведив і тимчасово виконуючий обов’язки начальника Нацполіції Львівської області Дмитро Загарія.

Однак, рятувальники, що зараз працюють на Грибовицькому сміттєзвалищі у Львівській області, не підтверджують інформації про друге знайдене під завалами тіло.

Про це повідомляє речник ДСНС України у Львівський області Віталій Туровцев.

Нагадаємо, 30 травня близько 15:00 трьох співробітників Держслужби України з надзвичайних ситуацій привалило сміттям на звалищі біля Львова.

Станом на 11 годину 31 травня повідомлялось, що під завалом на Грибовицькому сміттєзвалищі у Львівській області окрім трьох рятувальників може перебувати ще одна людина.

За словами рятувальників, обвалилося близько 100 тис. метрів кубічних сміття, внаслідок чого прорвало дамби, які стримували токсичні рідкі відходи.

Пов`язані новини