УКРАЇНА

Під завалом у Львівській області може перебувати ще одна людина

УКРАЇНА/Під завалом у Львівській області може перебувати ще одна людина
Зберегти
Вигляд

Під завалом на Грибовицькому сміттєзвалищі у Львівській області окрім трьох рятувальників може перебувати ще одна людина.

Про це йдеться у зведенні оперативної інформації, опублікованому головою Державної служби з надзвичайних ситуацій України Миколою Чечоткіним.

«На території полігону твердих побутових відходів поблизу с. Збиранка Жовківського району Львівської області продовжуються пошуково-рятувальні роботи 3-х рятувальників, які опинилися під завалом сміття. Також правоохоронними органами вивчається питання щодо ймовірного перебування під завалом ще однієї людини – працівника Львівського комунального підприємства», – написав він.

Також у повідомленні йдеться, що станом на 11:00 31 травня пересипано 7 тис. куб. м сміття, для нарощування дамби інфільтратів вкладено 600 мішків з піском.

За його словами, доля трьох рятувальників, які опинилися під завалами залишається невідомою.

Нагадаємо, 30 травня близько 15:00 трьох співробітників Держслужби України з надзвичайних ситуацій привалило сміттям на звалищі біля Львова.

Станом на 11 годину 31 травня повідомлялось, що під завалом на Грибовицькому сміттєзвалищі у Львівській області окрім трьох рятувальників може перебувати ще одна людина.

Пов`язані новини