Офіційна підготовка до пісенного конкурсу «Євробачення-2017» Україна розпочне за три тижні. Першочерговим завданням планують провести конкурс серед міст.

Про це в ефірі Громадського розповіла заступник головного директора Національної телекомпанії  України Вікторія Романова.

«За три тижні ми очікуємо перший візит Європейської мовної спілки до Києва. Буде перша зустріч, з якої ми й розпочнемо офіційну підготовку до конкурсу», — сказала Романова.

За її словами, під час зустрічі будуть оговорені перелік обов’язкових вимог і технічних завдань, які дадуть змогу розпочати підготовку.

«За традицією, протягом літа організатори мають визначити місце проведення конкурсу. Тобто в нас є літній період, щоб вирішити. І на кінець літа-початок осені вийти вже з рішенням», — повідомила Романова.

Нагадаємо, Хесон став п'ятим містом, яке претендує на проведення Євробачення-2017. Раніше про це заявили Київ, Одеса, Львів та Дніпропетровськ.

В ніч на 15 травня українська співачка Джамала підкорила серця не тільки членів журі Євробачення, за кількістю голосів якого вона посіла друге місце, а й глядачів, які допомогли їй здобути абсолютну перемогу.

Поділитись: