Представниця департаменту фінансового контролю Національного агентства з питань запобігання корупції Ганна Соломатіна попросила надати їй охорону

Представниця департаменту фінансового контролю Національного агентства з питань запобігання корупції Ганна Соломатіна попросила надати їй охорону.

Про це вона розповіла в інтерв’ю Громадському, на яке теж прийшла з охоронцем.

«Я написала заяву в НАБУ (Національне антикорупційне бюро), щоб мені надали охорону. Це не одна людина, це 5 людей, які мене сьогодні охороняють», — сказала Соломатіна.

Вона додала, що боїться за своє життя і не хоче, щоб на неї якимось чином тиснули.

На питання про те, чи були на її адресу погрози, що могло б змусити її попросити охорону, Соломатіна сказала: «Поки що погроз не було».

Повне інтерв'ю з Соломатіною дивіться в ефірі Громадське.Реформа у понеділок о 21:00.

Раніше Соломатіна заявила, що глава НАЗК Наталія Корчак порушувала закон про запобігання корупції.

За її словами, Корчак давала прямі вказівки щодо перевірки окремих депутатів і фальсифікувала висновки перевірки декларацій. 

Крім того Соломатіна заявила, що НАЗК не є самостійним органом, а повністю контролюється владою.  Після цього в Адміністрації президента заперечили будь-який контроль над НАЗК.

Детективи НАБУ почали досудове розслідування щодо посадових осіб Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile