На вбитому в Кривому Озері на Миколаївщині чоловікові виявлені сліди від травматичної зброї і синці від побиття. Він загинув під час затримання поліцією. Шість правоохоронців, які проводили затримання і підозрюються у вбивстві, зараз взяті під варту.

Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Троє поліцейських, що підозрюються в жорстокому побиттю чоловіка ще вчора затримані. Експертиза встановила, що крім побоїв, поліцейський стріляв по закутому в кайданки з травматичного пістолету. Сьогодні — суд з питання арешту», — написав Луценко у Facebook.

Інцидент, який стався 24 серпня, викликав значний резонанс. Біля Кривоозерської прокуратури зібралися обурені місцеві жителі. Вони хотіли вчинити самосуд над поліцейськими, яких вирішили перевезти у Миколаїв. Коли їх почали виводити з прокуратури, люди накинулись на них, незважаючи на поліцейський кордон.

У результаті деякі затримані поліцейські отримали тілесні ушкодження. Після того, як усіх посадили в автозак, натовп почав розхитувати автомобіль.

Розслідуванням резонансного факту загибелі чоловіка займається комісія Національної поліції, направлена на місце події. Про це повідомив заступник голови НПУ Костянтин Бушуєв в ефірі «112 Україна».

Поділитись: