Війна

Підозрювану у вбивстві правоохоронців Заверуху випустили с СІЗО під заставу

24 січня, 2017 17:39
Війна/Підозрювану у вбивстві правоохоронців Заверуху випустили с СІЗО під заставу
Зберегти
Вигляд
Підозрювану у вбивстві двох правоохоронців Вікторію Заверуху випустили з Лук’янівського Слідчого ізолятору під заставу.

Підозрювану у вбивстві двох правоохоронців Вікторію Заверуху випустили з Лук’янівського Слідчого ізолятору під заставу.

Про це повідомив представник «С14» Євген Карась.

«Віта Заверуха сьогодні на волі завдяки піврічній активній кампанії С14, НЦП, інших десятків солідарних людей та благодійному внеску Олексія Тамразова», — написав він у facebook.

Нагадаємо, що 26 листопада Вікторію Заверуху з лікарні повернули в СІЗО.

Раніше адвокат Заверухи повідомляв, що її направили до лікарні.

Нагадаємо, 2 жовтня Солом'янський райсуд Києва залишив під вартою на 2 місяці Андрія Романюка, Євгена Кошелюка та Віту Заверуху. Їх підозрюють у пограбуванні АЗС та вбивстві двох міліціонерів у Києві в 2015 році.

Вдень 1 жовтня під час розгляду цієї справи під Апеляційним судом Києва сталися сутички, правоохоронцями були затримані четверо осіб.

4 травня 2015 року у Деснянському районі Києва під час переслідування автомобіля молодиків, які пограбували АЗС, двох правоохоронців було вбито, трьох поранено, загинув один із нападників, двом іншим вдалося втекти. Згодом, їх затримали. 

Прес-служба МВС опублікувала відео, на якому один із підозрюваних зізнається, що вони приїхали із Вінниці та готували теракти на травневі свята. Серед згаданих імен хлопець назвав і Віту.

Захист стверджує, що під час подій на АЗС вона не знаходилася у Києві. Заверуха заявляла, що на неї та інших підозрюваних чинять тиск, застосовують силу. 11 травня на судовому засіданні вона порізала собі руку.

Більше про:
# віта заверуха
Пов`язані новини