Підозрюваний у вбивстві шведської журналістки винахідник підводного човна «Наутілус» Пітер Мадсен відмовляється надавати свідчення

Підозрюваний у вбивстві шведської журналістки винахідник підводного човна «Наутілус» Пітер Мадсен відмовляється надавати свідчення.

Про це повідомляє місцеве видання Sydsvenskan з посиланням на поліцію.

«Пітер Мадсен не хоче розмовляти із поліцією. Але те, що він мовчить, не є головною проблемою, адже у нас є докладний звіт з його слів раніше», — сказав заступник інспектора поліції Копенгагена Йенс Меллер.

Незабаром після того, як поліція оголосила нові обтяжуючі обставини, коли знайшли тіло загиблої журналістки, адвокат не надав жодних коментарів.

«Я знаю про знахідку, але я досі не отримав матеріалів у справі. У нас є верховенство закону, і будь-які докази повинні бути оцінені судом, якщо його (Мадсена – ред.) у цьому звинувачують», — написав в смс адвокат.

Тим не менш причина смерті журналістки ще не була з’ясована.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смертельна субмарина: що відомо про загибель шведської журналістки Кім Валль

Тіло знайшли 22 серпня, під час пошуків журналістки Кім Валль, яка зникла із затонулої приватної субмарини «Nautilus».

Човен Nautilus затонув у водах на південь від Копенгагена 11 серпня. 13 серпня рятувальники підняли його на поверхню. Журналістки Кім Валль на ботрту не було.

Поліція Данії уважає, що підводний човен затопили навмисне.

Підводний човен Nautilus, побудований винахідником Петером Мадсеном, вийшов з Копенгагена ввечері 10 серпня. На борту були двоє людей: Мадсен і журналістка Валле, яка працювала на репортажем про винахідника.

Коли човен затонув, капітан судна — Мадсен — заявив, що журналістка загинула внаслідок нещасного випадку і він поховав її в морі. Мадсен — головний підозрюваний у справі, його арештували.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: