У вбивстві миколаївського вченого, дослідника Голодомору, професора Миколи Шитюка підозрюється його родич.

У вбивстві миколаївського вченого, дослідника Голодомору, професора Миколи Шитюка підозрюється його родич.

Про це під час брифінгу заявив очільник поліції Миколаївської області Віктор Прокудін, передає УНІАН.

«Встановлено, що до скоєння вказаного злочину причетний 25-річний чоловік, житель Миколаївського району. Він є далеким родичем потерпілого і неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів корисливо-насильницького характеру і пов'язаних з незаконним обігом наркотиків», — зазначив Прокудін.

Наразі підозрюваного затримано у порядку ст.208 КПК України та поміщено у ізолятор тимчасового тримання.

За інформацією представника поліції, затриманий пояснив, що скоїв убивство «на ґрунті сімейної конфліктної ситуації особистісного характеру».

Нагадаємо, 1 вересня стало відомо, що у Миколаєві вбили українського вченого, дослідника Голодомору Миколу Шитюка. За даними місцевих ЗМІ, чоловіка знайшла з ножем у спині власниця квартири, яка здала її в оренду на 3 години.

Підозрюваного у вбивстві затримали на наступну добу після вбивства у Миколаївському районі. За даними поліції, підозрюваний зізнався у скоєному. 

Микола Шитюк — автор понад 200 наукових праць, які вийшли, зокрема у США, Німеччині, Білорусі, Росії, Польщі. Учений досліджував Голодомор 1933 року.

З 2008 року працював на посаді директора навчально-наукового інституту історії, політології та права Миколаївського національного університету імені Сухомлинського.

Поділитись: