Суд відмовився відсторонити від виконання обов'язків начальника громадської безпеки Нацгвардії, підозрюваного у злочинах проти Майдану Володимира Гриняка.

Суд відмовився відсторонити від виконання обов'язків начальника громадської безпеки Нацгвардії, підозрюваного у злочинах проти Майдану Володимира Гриняка.

Відповідне рішення оголосила суддя Наталія Васильєва, передає кореспондентка Громадського.

За словами самого Гриняка, він наразі не працює з людьми, які у той час були на Майдані, а отже не може на них впливати.

Також, він сказав, що йому необхідна зарплатня, оскільки він має кредит та безробітну дружину, але її трудову книжку для підтвердження не надав.

Як заявив під час засідання прокурор Генеральної прокуратури Олександр Ковальчук, Гриняк, продовжуючи виконувати службові обов'язки може впливати на свідків у справі, може знищити або пошкодити докази та перешкоджати розслідуванню через власні зв'язки у МВС.

«Окрім того він вчиняв інкриміновані йому злочини з особами, які перебувають у розшуку», — зазначив під час виступу Ковальчук.

Водночас адвокат Володимир Раков заявив, що у клопотанні прокуратури є перекручування та логічні помилки, а також відсутні підстави для відсторонення.

За словами захисту, свідки, які підтверджують роздачу грошей Беркуту, не вказують напряму на Гриняка.

«Жодної підстави для відсторонення Гриняка зараз немає», — заявив Раков.

Прокурор зазначив, що обвинувачення подаватиме апеляцію.

«Аргументи прокурорів мають ознаки твору», — сказав після засідання Гриняк

Як повідомлялося, 6 грудня суд передав Гриняка на поруки депутатам Левусу та Бондару.

Його звинувачують у протидії мирним зібранням, перевищенні влади, наданні неправомірної винагороди бійцям спецпідрозділу «Беркут».

Поділитись: