Заступник начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генпрокуратури, колишній прокурор сил АТО Костянтин Кулик, який є фігурантом розслідування НАБУ, відзначений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Заступник начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генпрокуратури, колишній прокурор сил АТО Костянтин Кулик, який є фігурантом розслідування НАБУ, відзначений орденом з нагоди Дня Конституції України.

Про це йдеться в указі президента №168/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України» від 28 червня.

Згідно з документом, Кулика нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за «значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

Нагадаємо, у жовтні 2016 року прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури спільно з детективами НАБУ вручили обвинувальний акт Костянтину Кулику.

Його звинувачують у незаконному збагаченні, справу вже передали до суду.

Згодом НАБУ звинуватило Кулика у зловживанні службовим становищем для впливу на слідство та оприлюднило відео його допиту. 

У квітні цього року Костянтина Кулика було звільнено з даної посади військового прокурора АТО і призначено заступником начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва ГПУ.

Про те, як у Кулика знайшли квартири та майно, які не співставні його доходам, дивіться у випуску програми «Слідство.Інфо».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: