Судово-медична експертиза підтвердила наявність тілесних ушкоджень у підозрюваних в убивстві Олеся Бузини Андрія Медведька та Дениса Поліщука після примусового збору у них біологічного матеріалу.

Про це повідомив їх адвокат Андрій Федур, передає «Інтерфакс-Україна».

«Сьогодні судово-медичним експертом були оглянуті мої підзахисні Денис Поліщук та Андрій Медведько, я отримав ці висновки, де описаний цілий ряд тілесних ушкоджень, які є на різних частинах тіла. Там величезний перелік», – сказав він.

Інший адвокат захисту у цій справі Олесандр Дульський повідомляє, що 12 липня сторона захисту була інформована через електронний лист, який було відправлено з невідомого та неофіційного сайту прокуратури, про те, що підозрювані викликаються в суд для участі в допиті свідка, а вже на місці їх повідомили, що вони запрошені для добровільного збору біологічного матеріалу для експертизи.

За його словами, Медведько і Поліщук ніколи не відмовлялись від участі в процедурі добровільної здачі біозразків.

Зауважимо, що згідно повідомлення Генпрокуратури, підозрювані неодноразовою відмовлялись повторно надати біозразки для експертизи.

«Зазначимо, що процедура відбору зразків відбулася за присутності адвокатів Медведька та Поліщука, із дотриманням вимог КПК України та забезпеченням прав і свобод підозрюваних. Документування перебігу слідчої дії здійснювалося у присутності понятих та за допомогою відеофіксації. Зауважимо також, що біологічні зразки були відібрані у найменш інвазивний спосіб, жодним чином не порушуючи права на повагу до гідності освідуваної людини», – йдеться у заяві.

Раніше адвокат Андрія Медведька та Дениса Поліщука Сергій Войченко повідомив, що під час допиту 12 липня слідчі побили Медведька і Поліщука та адвокатів. Після чого підозрюваних заблокували в приміщені, де примусово взяли у них зразки крові і зразки слини, які вони раніше відмовлялися надавати.

Нагадаємо, Олесь Бузина був убитий 16 квітня 2015 року в Києві у дворі багатоквартирного будинку, в якому жив. 

У червні 2015 року прокуратура затримала двох підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини – Андрія Медведька і Дениса Поліщука. У грудні було випущено під домашній арешт Дениса Поліщука, а вже у лютому покарання пом'якшили, а в березні другого підозрюваного у цій справі Андрія Медведька випустили під особисте зобов'язання.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile