Поліція затримала двох чоловіків 18 та 19 років, яких підозрюють у вбивстві 3-річного сина депутата Київської облради В’ячеслава Соболєва. Постріл у машину бізнесмена здійснили з будівлі, а не з авто, як повідомлялось раніше.

Про це на брифінгу повідомив голова поліції Києва Андрій Крищенко.

За його словами, підозрюваних затримали у житлових приміщеннях, які вони винаймали, самі вони не з Києва, у столиці перебувають недавно. У них вилучили підроблені документи.

Також правоохоронці знайшли зброю, з якою ймовірно стріляли, її відправили на експертизу — йдеться про карабін калібру 7.62. Інші характеристики поліція назве пізніше.

Крищенко розповів, що стріляв зловмисник з будівлі, а не з автомобіля, як повідомлялось раніше. Свідки розповіли про «Хюндай» поруч з місцем злочину, але правоохоронці встановили, що особи з цього авто не причетні до вбивства, але завдяки їхній допомозі поліція змогла вийти на слід зловмисників, а також встановила траєкторію пострілу.

У зазначеній будівлі зокрема знайшли коробку, яка використовується для того, аби після пострілу не загубити гільзу у темряві.

Голова Нацполіції Ігор Клименко заявив, що правоохоронці проситимуть суд взяти підозрюваних під варту.

Також він розповів про три основні версії злочину.

Нагадаємо, 1 грудня у Києві стріляли в автомобіль Range Rover, в якому перебував депутат Київської обласної ради В’ячеслав Соболєв з дружиною та трирічним сином. Куля влучила в дитину, хлопчик помер дорогою до лікарні. Очевидці заявили, що постріл був один.

2 грудня у Києві правоохоронці затримали підозрюваних у замаху на Соболєва та вбивстві його дитини. Міністр внутрішніх справ України підтвердив, що поліція затримала стрілка та його спільників.

Поділитись: