Поліція порушила ще одне кримінальне провадження у справі підпалу телеканалу «Інтер» за фактом перешкоджання журналістській діяльності.

Про це повідомив голова слідчого управління Нацполіції Києва Олександр Пивоваров, передає «112 Україна».

«До єдиного реєстру досудових розслідувань внесена 171 стаття, «перешкоджання журналістській діяльності». Що стосується кваліфікації тих дій, які розслідуються в ході цього виробництва, внесені в реєстр досудових розслідувань всього три статті Кримінального кодексу. Зараз не йдеться про підозру кому-небудь, не йде мова про звинувачувальний вирок і остаточної кваліфікації винних», – сказав Пивоваров.

Раніше голова Нацполіції Києва Андрій Крищенко повідомив. що попередньо, правоохоронці розслідують подію з правової кваліфікацією за статтями Кримінального кодексу України «хуліганство» і «умисне пошкодження майна».

Нагадаємо, 4 серпня, на вулиці Щусєва, почалася пожежа в будівлі телеканалу «Інтер». До пожежі декілька чоловік підпалили під офісом телеканалу шини і скандували «Інтер – агент Москви».

В результаті пожежі у будівлі «Інтера» постраждали люди. Зокрема, журналістка телеканалу отримала травму хребта під час пожежі. 

Редактор програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер» Дмитро Литвин в ефірі Громадського сказав, що причиною пожежі у будівлі «Інтера» був професійний підпал.

За підозрою у підпалі будівлі «Інтера» було затримано 6 осіб, повідомив голова Нацполіції Києва Андрій Крищенко, проте згодом їх відпустили.

5 вересня, екс-добробатівці поставили намети і заявили про безстрокову акцію. Попри ці дії «Інтер» не подав заяву про перешкоджання журналістській діяльності. Тим часом, Порошенко доручив Луценку взяти під особистий контроль розслідування щодо «Інтера». 

5 та 6 вересня екс-добробатівці почали блокування головного офісу телеканалу. Вдень 6 вересня екс-добробатівці призупинили блокування нібито за домовленістю із телеканалом. Проте керівництво телеканалу «Інтер» спростовує досягнення будь-яких домовленостей із екс-добробатівцями, які протестували під офісом.

Поділитись: