Життя

Підполковник СБУ отримав дві доби гауптвахти за напад на журналістів

Життя/Підполковник СБУ отримав дві доби гауптвахти за напад на журналістів
Зберегти
Вигляд

Печерський райсуд Києва визнав винним у вчиненні адміністративного правопорушення підполковника СБУ Юрія Бондарєва, який брав участь в інциденті затримання журналістів програми «Схеми». Суд постановив накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді двох діб гаупвахти.

«Бондарєв перевищив службові повноваження і просидить дві доби на гауптвахті (якщо не виграє апеляцію, звісно)», – написала редактор програми «Схеми» Катерина Горчинська у Facebook.

Нагадаємо, 2 жовтня співробітники СБУ затримали журналіста програми «Схеми» Михайла Ткача й оператора Кирила Лазаревича під час зйомок репортажу про елітні автомобілі працівників спецслужби.

За словами журналістів, при затриманні співробітники СБУ застосували силу, а також відібрали і пошкодили техніку. Через деякий час журналістів відпустили, на місце події вони викликали поліцію і написали заяву як постраждалі.

Керівник головного управління СБУ в місті Києві й Київській області Михайло Глуговський пізніше вибачився перед журналістами за інцидент і визнав можливе перевищення повноважень з боку працівників СБУ.

/фото радіо свобода

Пов`язані новини