Про це розказав генеральний директор компанії ДТЕК Максим Тимченко, коментуючи заяви сепаратистів самоназваної «ЛНР» про введення «тимчасових адміністрацій».

Підприємства енергохолдингу ДТЕК, розташовані на тимчасово непідконтрольній Україні території Донбасу, продовжують роботу в штатному режимі.

Про це в коментарі журналісту Громадського розказав генеральний директор компанії ДТЕК Максим Тимченко, коментуючи заяви сепаратистів самоназваної «ЛНР» про введення «тимчасових адміністрацій» на трьох підприємствах, що належать компаніям ДТЕК і «Метінвест» Ріната Ахметова.

«На даний момент наші підприємства (на непідконтрольних територіях Донбасу – ред.) працюють у штатному режимі. Якщо щось зміниться, ми про це повідомимо», – сказав Тимченко.

Також він зауважив, що керівництво ДТЕК дотримується твердої позиції з приводу того, що компанія працювала і працюватиме в рамках українського законодавства.

Гендиректор ДТЕК також додав, що наразі, внаслідок дій учасників «блокади Донбасу», повністю перекрито всі лінії залізничного сполучення із підприємствами на окупованій території.

«Сьогодні тільки на наших підприємствах працюють 37 тисяч осіб, які через блокаду ризикують опинитись у дуже скрутній ситуації», – розказав Тимченко.

Раніше у самоназваній «ЛНР» заявили про введення «тимчасових адміністрацій» на шахтних підприємствах Ахметова, розташованих на підконтрольній бойовикам території Луганської області.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: