Національне антикорупційне бюро України оприлюднило результати експертизи, яка підтверджує належність дописів та підписів у «амбарній книзі» Партії Регіонів голові ЦВК Охендовському

Національне антикорупційне бюро України оприлюднило результати експертизи, яка підтверджує належність дописів та підписів у «амбарній книзі» Партії Регіонів голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

«Висновок експертизи Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, яка замість належних 10 днів з невідомих причин тривала 3,5 місяці, не підтверджує та водночас і не виключає ймовірність того, що підписи та записи у «амбарній книзі» належать голові ЦВК», — пояснюють у підтвердження своїх слів у НАБУ.

Висновки експертизи щодо підписів і дописів Охендовського, nabu.gov.ua

Також бюро наводить виписки з банківських рахунків, які підозрюваний поповнював у ті ж самі дні, коли ставив підписи про отримання грошей в «амбарній книзі».

«Відповідно до одного із записів «амбарної книги» 27.09.2012 голова ЦВК одержав від помічника одного з народних депутатів Партії регіонів 4,7 тис. дол. США, з яких, як вважає слідство, відповідно до наявних фінансових документів, поклав на власний банківський рахунок 4,5 тис. дол. США», — зазначає НАБУ.

Зразки підписів Охендовського у «амбарній книзі» Партії Регіонів, nabu.gov.ua

З огляду на свою доказову базу та суспільний резонанс розслідування, детективи НАБУ припускають, що сторона захисту може чинити вплив на свідків.

«Тому на даному етапі їй відмовлено в наданні інформації про повний перелік зазначених осіб», — пояснює бюро.

Раніше повідомлялося, що Солом’янський районний суд Києва відмовився відстороняти Охендовського з посади голові ЦВК.

Також суд зобов’язав Охендовського не виїжджати з України та повідомляти про своє пересування за межі Києва до 13 лютого.

Нагадаємо, голові ЦВК Охендовському вручили підозру у справі «чорної каси» Партії регіонів.

У НАБУ заявили, що зібрано достатньо доказів для оголошення підозри голові ЦВК Михайлу Охендовському у справі отримання хабара від Партії регіонів.

Сам Охендовський назвав «нікчемними» докази щодо отримання ним грошей від Партії регіонів.

Поділитись: