УКРАЇНА

Пірати висунули вимоги щодо захоплених моряків України та РФ — МЗС

14 лютого, 2017 18:20
УКРАЇНА/Пірати висунули вимоги щодо захоплених моряків України та РФ — МЗС
Зберегти
Вигляд
Пірати, які захопили в полон членів екіпажу судна BBC Caribbean в територіальних водах Нігерії, висунули свої вимоги і повідомили про задовільний стан членів екіпажу.

Пірати, які захопили в полон членів екіпажу судна BBC Caribbean в територіальних водах Нігерії, висунули свої вимоги.

Про це повідомив начальник департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич, передає «Інтерфакс-Україна».

«Уповноважені вести переговори встановили контакт з викрадачами членів екіпажу судна BBC Caribbean. Пірати оприлюднили свої вимоги і повідомили про задовільний стан членів екіпажу», — йдеться у повідомленні.

Кирилич уточнив, що вимоги, висунуті викрадачами, не є публічною інформацією.

«Група, яка веде переговори, була сформована власником судна, вона веде переговори з групою викрадачів абсолютно конфіденційно в інтересах справи для звільнення заручників», — зазначив він.

Нагадаємо, що 8 лютого пірати захопили в заручники сімох російських і одного українського моряка в територіальних водах Нігерії.

Судно BBC Caribbean належить німецькій компанії. Генеральне консульство України в Гамбурзі контактує з компанією-власником судна, а посольство України в Німеччині контактує з нігерійськими правоохоронцями.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини