Президент України Петро Порошенко переконаний, що після деокупації одну з вулиць у Горлівці назвуть іменем депутата міськради Володимира Рибака. Про це голова держави написав у Facebook.

«Два роки як з нами немає неймовірної людини - Героя України - Володимира Рибака. Такі як він змінюють хід історії - донецький Українець, який не захотів миритися з окупацією. І досі пам'ятаю очі його дружини - в них незламність та віра в майбутнє України», – написав він.

«Вірю, що прийде час, коли іменем Володимира Рибака у Горлівці буде називатися центральна вулиця або площа. Бо ми ще обов'язково повернемось у нашу українську Горлівку і в наш український Донецьк... Пам'ятатимемо подвиг Володимира», – додав президент.

Депутата Горлівської міської ради Володимира Рибака викрали усередині квітня 2014 року, його тіло з ознаками катування було знайдено в річці Казенний Торець.

Рибак брав активну участь у мітингу «За єдину Україну» перед будівлею Горлівської міськради. Перед викраденням Рибак намагався пройти у міськвиконком, щоб зняти прапор самопроголошеної «ДНР».

Після того, як викрали Рибака, практично уся горлівська міліція перейшла на бік сепаратистів і жодного розслідування не проводилося. Про це у студії Громадського розповіла дружина вбитого терористами депутата Олена Рибак.

20 лютого 2015 року президент України Петро Порошенко підписав указ про присвоєння посмертно Рибаку звання Героя України.

/ фото з відкритих джерел

Поділитись: