До Міжнародного жіночого дня співробітниці медіа запустили флешмоб #ятобінедорогенька. Метою акції є нагадування, зокрема, президентові Петру Порошенку, про неприпустимість сексизму в Україні.

До Міжнародного жіночого дня співробітниці медіа запустили флешмоб #ятобінедорогенька. Метою акції є нагадування, зокрема, президентові Петру Порошенку, про неприпустимість сексизму в Україні.

Про це у Facebook повідомила експертка Інституту масової інформації Ірина Земляна.

«Рівно 3 роки тому Петро Порошенко вручав мені нагороду із словами «Ірино, Україна пишається вами»... Сьогодні, мене обурює, як він звертався до жінок-журналісток на своїй прес-конференції», — написала вона.

За її словами, президент не може називати «дорогенькими»  мільйони українських жінок, які «щодня роблять свою справу і працюють для України».

«Напередодні «свята ніжності і краси» хочу нагадати, що це насамперед — День боротьби жінок за свої права, це день солідарності та рівності», — зазначила вона.

Нагадаємо, під час своєї прес-конференції 28 лютого Порошенко запросив журналістку видання «Детектор Медіа» Марину Баранівську провести з ним день, щоб подивитися як він живе. При цьому президент застосував до журналістки звернення «дорогенька».

У коментарі Громадському Баранівська повідомила, що відчула, коли президент назвав її «дорогенькою».

«Я не можу сказати, що мене обурило, те що під час відповіді президент назвав мене «дорогенькою». Хоча для мене це було нейтрально несподівано. Я насамперед відчула, що це є «чітерство» з боку президента, це є «технологія» нечесного ведення діалогу з журналістом», — сказала журналістка.

«Я зворушена цим і з нетерпінням чекаю, коли зможу одягнути таку футболку і з гордістю буду її носити», — прокоментувала Баранівська рішення колег запустити флешмоб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Коли я обирався президентом, мої статки були набагато більші, ніж зараз», — 10 цитат прес-конференції Порошенка

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile