Світ

Після масового отруєння McDonald's припинив продаж салатів у 3 тисячах закладах

15 липня, 2018 09:47
Світ/Після масового отруєння McDonald's припинив продаж салатів у 3 тисячах закладах
Зберегти
Вигляд
Після випадків масового отруєння мережа McDonald's припинила продаж салатів у близько 3 тисячах своїх закладів у 14 штатах США.

Після випадків масового отруєння мережа McDonald's припинила продаж салатів у близько 3 тисячах своїх закладів у 14 штатах США.

Про це повідомляє The Wall Street Journal. 

Раніше влада штатів Іллінойс і Айова оголосила, що розслідують випадки зараження місцевих жителів циклоспорозом. Частина з них, імовірно, могла захворіти після відвідування ресторанів McDonald's.

90 людей захворіли з середини травня в Іллінойсі, 15 — в Айові з кінця червня. Попереднє розслідування виявило зв'язок захворювання зі вживанням салатів з McDonald's.

Сама компанія заявила, що вилучить салати з меню приблизно у 3 тисячах закладів у 14 штатах США «з міркувань безпеки».

Видання зазначає, що ці ресторани співпрацюють з однією і тією ж фірмою-постачальником, яка доставляла салати у McDonald's в Айові та Іллінойсі. Її назву не уточнюють.

Тимчасова заборона на продаж салатів також торкнулася ресторанів мережі, розташованих у Вісконсині, Кентуккі, Міннесоті, Мічигані, Монтані, Небрасці, Огайо та інші. 

McDonald's наголосив, що співпрацює з владою, яка розслідує випадки отруєння, і має намір найближчим часом змінити постачальника салатів.

Нагадаємо, найбільша у світі мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s планує масштабні скорочення персоналу з метою економії витрат на суму близько 500 мільйонів доларів до 2019 року.

Пов`язані новини