Прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим заявив про затримання понад 13 тисячі осіб, яких підозрюють в причетності до спроби перевороту в країні, повідомляє агентство Anadolu.

За його словами, серед зитриманих 1329 співробітників поліції, понад 8 тисяч солдатів, 2 тисячі працівників судів, 52 районних губернатора і 689 цивільних осіб. Йилдирим додав, що 5 837 підозрюваним з 13 тисяч затриманих вже висунули звинувачення в спробі державного перевороту.

Він також повідомив, що в Туреччині розпускають президентську гвардію. За його словами, представники гвардії були в числі військових, які увірвалися в будівлю державного телеканалу. В ефірі було зачитано заяву про введення воєнного стану та комендантської години.

Раніше влада країни повідомляла, що кількість затриманих за підозрою у причетності до спроби військового перевороту в Туреччині перевищить 6 тисяч осіб.

Спроба військового перевороту в Туреччині сталася в ніч на 16 липня, коли частина військових узяла під контроль низку стратегічних об'єктів в найбільших містах країни.

Також читайте головні факти щодо провалу військового перевороту в Туреччині.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile