УКРАЇНА

Після вбивства чоловіка поліція Кривого Озера розформована— Деканоідзе

УКРАЇНА/Після вбивства чоловіка поліція Кривого Озера розформована— Деканоідзе
Зберегти
Вигляд

Керівниця Національної поліції України Хатія Деканоідзе розпорядилася розформувати поліцейське відділення в Кривому Озері на Миколаївщині.

«Мною прийнято рішення про розформування відділення поліції Кривого Озера. Покарати винних – загальна позиція Нацполіції, Генпрокуратури та Міністерства внутрішніх справ України. Ніхто не буде покривати винних», — зазначила глава відомства, передає прес-служба Нацполіції.

Нагадаємо, в ніч на 24 серпня в Кривому Озері одразу шестеро поліцейських прибули на виклик розбиратися з сімейним скандалом. Вони закували в кайданки місцевого жителя Олександра Цукермана і стали його бити. За словами жителів Кривого Озера, поліцейські били Цукермана кийками, руками і ногами, після чого він помер.

За інформацією генерального прокурора Юрія Луценка, в загиблого стріляли також із травматичного пістолета. Зараз підозрювані у вбивстві правоохоронці взяті під варту, суд обирає їм запобіжний захід.

Інцидент, який стався 24 серпня, викликав значний резонанс. Біля Кривоозерської прокуратури зібралися обурені місцеві жителі. Вони хотіли вчинити самосуд над поліцейськими, яких вирішили перевезти у Миколаїв. Коли їх почали виводити з прокуратури, люди накинулись на них, незважаючи на поліцейський кордон.

Пов`язані новини