Війна

Після заяв про «український терор» Путін зібрався відвідати Крим — РБК

Війна/Після заяв про «український терор» Путін зібрався відвідати Крим — РБК
Зберегти
Вигляд

Президент Росії Владімір Путін зібрався відвідати окупований Крим. Напередодні він звинуватив Україну в «диверсіях» на території анексованого півострову.

Про це повідомляє РБК з посиланням на двох співрозмовників, які наближені до Кремля.

За інформацією джерел РБК, попередньо візит запланований на п'ятницю, 19 серпня. Зокрема, Путін планує поспілкуватися з місцевими чиновниками, а також відвідати молодіжний табір «Таврида», поблизу окупованого Севастополя.

У той же час, в прес-службі Кремля не змогли надати РБК оперативний коментар, а окупаційна «влада» півострова коментувати можливий візит Путіна відмовилася.

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Російської Федерації заявила про затримання «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки Міністерства оборони Збройних сил України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович, 1977 року народження, житель Запорізької області.

Владімір Путін заявив, що українська влада «перейшла до практики терору» i назвав «безглуздою» заплановану зустріч «нормандської четвірки». Так він прокоментував заяву ФСБ про запобігання терактам в анексованому Криму, які нібито готувала українська розвідка.  Також Путін повідомив про 2 загиблих силовиків ФСБ.

У свою чергу, президент України Петро Порошенко заявив, що звинувачення російською стороною України у тероризмі та диверсіях на території окупованого Криму є безглуздими та цинічними.

Пов`язані новини