Після пожежі на двох суднах поблизу Керченської протоки досі не знайшли 10 моряків, їх вважають зниклими безвісти. Зранку 22 січня статус операції змінили з рятувальної на пошукову — у Федеральному агентстві морського та річкового транспорту зазначили, що немає шансів на виживання моряків.

«Станом на шосту ранку операцію змінили з рятувальної на пошукову через відсутність надії знайти живих», — повідомили в агентстві.

Пожежу досі не загасили — «горіння продовжується».

Врятових з суден «Кандій» та «Маестро» моряків, а також тіла загиблилих найближчим часом доставлять до анексованої Керчі.

За останніми даними, вдалося врятувати 12 людей. Ще 10-х знайшли загиблими і ще 10 вважають зниклими безвісти, зазначає РБК.

Раніше російське агенство ТАСС з посиланням на власні джерела повідомило про 14 загиблих внаслідок пожежі моряків.

Нагадаємо, 21 січня у районі Керченської протоки загорілися два судна під прапорами Танзанії — «Канді» та «Маестро». Пожежа зайнялася за 15 морських миль від мису Такіль. На борту двох суден знаходився 31 член екіпажу (за іншою інформацією 32) — серед них, зокрема, громадяни Індії та Туреччини.

За даними російського агентства «Интерфакс», судна, на яких сталась пожежа, перевозили скраплений газ. Ймовірною причиною пожежі могло стати те, що моряки на танкері в Чорному морі могли порушити техніку безпеки при передачі палива на інше судно.

Поділитись: