Президент США Дональд Трамп відреагував на своє виправдання в Сенаті у справі імпічменту, виклавши ролик у Twitter, де він зображений на обкладинці американського журналу TIME.

Ролик вийшов, м'якою кажучи, дивним. Просто прогляньте сценарій:

  • На уявній обкладинці TIME розташована купа написів «TRUMP» із роками, в яких Трампа теоретично могли б переобрати, якби в США не діяло обмеження на два президентських строки.
  • Камера повільно наближається до 2048 року — і з’являється зображення самого Трампа.
  • Далі роки починають збільшуватися все швидше й швидше. Після 90000 (!) замість цифр написано «EEEEEE» — так у калькуляторах позначають число, в якого кількість розрядів більша за допустиму.
  • Наприкінці замість років написано «TRUMP 4EVA» — тобто «Trump Forever», або «Трамп назавжди». Нагадуємо, все це — на тлі обкладинки журналу TIME.
  • І весь ролик супроводжує відома композиція Едварда Гріга «У печері гірського короля» на п'єсу Генріка Ібсена «Пер Гюнт». (Ви точно її впізнаєте, коли прослухаєте!)

А краще подивіться ролик Трампа самі:

У наступному твіті Трамп додав, що зробить заяву щодо слухань у справі імпічменту в четвер, 6 лютого, опівдні (19:00 за Києвом).

Дональд Трамп понад десяток разів усе ж був на обкладинці журналу TIME, хоча жодного разу видання не визнавало чинного американського президента людиною року. Так, у грудні 2019-го він назвав безглуздим те, що «Людиною року» TIME визнав шведську екоактивістку Грету Тунберг.

Нагадаємо, 5 лютого Сенат США відхилив обидві статті імпічменту президента Дональда Трампа — зловживання владою та перешкоджання роботі Конгресу, який розслідував його дії. Так завершилася третя в історії США процедура імпічменту щодо глави країни.

Поділитись: