УКРАЇНА

Пітера Померанцева та Дарію Юровську обрали до Наглядової ради Громадського телебачення

19 лютого, 2018 18:55
УКРАЇНА/Пітера Померанцева та Дарію Юровську обрали до Наглядової ради Громадського телебачення
Зберегти
Вигляд
У понеділок, 19 лютого, ГО Громадське телебачення переобрало Наглядову раду. Новими членами ради стали Пітер Померанцев та Дарія Юровська.

У понеділок, 19 лютого, ГО Громадське телебачення переобрало Наглядову раду. Новими членами ради стали Пітер Померанцев та Дарія Юровська.

Найвищий орган управління організації, Загальні збори, проголосував за 5 нових членів Наглядової ради та залишив ще трьох з попереднього складу.

Серед новоприбульців — британський публіцист Пітер Померанцев, програмна директорка ПАТ «НСТУ» Дарія Юровська, керівник управлінських програм бізнес-школи KMBS Едуард Мальцев, викладач Школи журналістики УКУ Ігор Балинський та польсько-британський телеменеджер Мачек Бернард-Речинський.

Юристка Євгенія Закревська, філософ Михайло Мінаков та експертка Chatham House Орися Луцевич залишаються з попереднього складу ще на один дворічний термін.

До компетенції Наглядової ради належить затвердження бюджету організації, фінансовий моніторинг, затвердження кандидатури виконавчого директора організації та нагляд за виконанням Стратегічного плану Громадського.

Громадське висловлює подяку попереднім членам Наглядової Ради, які працювали з організацію з 2015 по 2018 рік — історику Ярославу Грицаку, журналісту Олексі Шалайському, директору Києво-Могилянської Школи журналістики Євгену Федченку, експерту з комунікацій Євгену Глібовицькому та директору Києво-Могилянської Бізнес Школи Олександру Савруку.

«Це були надзвичайно плідні роки співпраці, наша Наглядова дійсно допомогла організації в часи кризових змін, долучилася до створення сильної інституції, яким за цей час стало Громадське, ми разом працювали над Стратегією. Від оновленої Наглядової Ради чекаємо нових компетенцій, зокрема і в створенні стрункішої структури управління, а також і серйозної роботи над нашою подальшою  взаємодією з Суспільним мовником», — зазначила голова організації Наталя Гуменюк.

Короткі біографічні довідки:

Ігор Балинський — викладач Школи журналістики УКУ та керівник Центру медіамайстерності, у 1995-1996 роках працював редактором програми «Вибрані часом» Львівського державного радіомовлення, у 2004-2006 роках був головредом інформагентства «Західна інформаційна корпорація». З 2017 року - член журі премії «Високі стандарти журналістики».

Мачіек Бернард-Речинський — медіа-менеджер, журналіст і автор. Випускник польської Національної школи кіно і телебачення в Лодзі. З 1989 року займав низку посад на Всесвітній службі Бі-Бі-Сі. З 2016 по 2017 рік – головний редактор біржі новин з російської мови, де зараз працює старшим редакційним консультантом.

Євгенія Закревська — адвокат, правозахисниця, голова Наглядової ради Громадського телебачення у 2016-2017 роках. Тривалий час працювала юристом, потім перейшла в адвокатуру. Євгенія однією з перших почала збирати свідчення потерпілих під час побиття студентів на Майдані у 2013 році. Нині відома як адвокат родин Небесної сотні.

Орися Луцевич — експерт Chatham House, менеджер Українського форуму Chatham House (Лондон). Очолювала компанії «Europe House Georgia» та була виконавчим директором Фонду «Open Ukraine». Має ступінь магістра державного управління Університету Міссурі-Колумбія, США. 

Едуард Мальцев — керівник програми Executive MBA Києво-Могилянської бізнес школи. Має 10-річний досвід управління підприємствами. Більше 5 років – управління проектами запуску та реструктуризації бізнесу, розробки та реалізації стратегії, підвищення ефективності підприємств. Має досвід викладання на управлінських семінарах, курсах корпоративного та стратегічного управління у бізнес-школі IBR — International Business Relations.

Михайло Мінаков — дослідник історії Модерності та пострадянських ідеологій, доктор філософських наук, професор кафедри філософії та релігієзнавства Києво-Могилянської академії, президент Фонду якісної політики, голова Кантівського товариства в Україні. З 1998 викладає в Києво-Могилянській академії, паралельно працює в міжнародних освітніх програмах.

Пітер Померанцев — британський журналіст, телевізійний продюсер та письменник. Відомий спеціаліст з медіа в сучасній Росії. Регулярно дописує до видань London Review of Books, Atlantic, Newsweek/Daily Beast, Foreign Policy, Le Monde Diplomatique, Financial Times, New Yorker. Після закінчення університету в 2001 році працював в Росії як радник з політики, продюсером та режисером на каналі ТНТ. 2010 року повернувся до Лондона. Працював консультатнтом для проектів з розвитку у країнах колишнього СРСР для Європейського союзу та Світового банку.  Є одним з провідних світових дослідників кампаній з дезінформації. Автор книги Nothing Is True and Everything Is Possible: The Surreal Heart of the New Russia.

Дарія Юровська — програмна директорка ПАТ «НСТУ». На цій посаді Дарія відповідає за програмну політику не тільки «UA:Першого», а й решти телевізійних та радійних каналів, які увійшли до складу Суспільного мовлення. Юровська також є модераторкою засідань ради генеральних продюсерів, яка займається творчими питаннями — проводить пітчинги, відбирає проекти для ефіру, вирішує, які проекти перезапустити, а які закрити тощо.

Пов`язані новини