«Обезголовлювальний загін» має знищити військове командування КНДР включно з лідером Кім Чен Ином

Південна Корея прискорює плани зі створення так званого «обезголовлювального загону» — спеціального військового підрозділу, який має знищити військове командування КНДР включно з лідером Кім Чен Ином.

Про це заявляє Міністерство оборони країни, пише CNN.

«Загін» буде активований на випадок війни з КНДР. Проте формально обидві Кореї досі знаходяться у стані замороженого військового конфлікту, що тягнеться з 1953 року.

Такий підрозділ мав бути готовим у 2019 році, проте Міноборони країни заявляє про його готовність вже у поточному році.

На такий крок південнокорейське військове керівництво наштовхнув ряд провокацій з боку Пхеньяна. Зокрема це трансляція військових тренувань з прицілювання на президентський палац Південної Кореї.

Оборонне відомство країни вважає, що КНДР проведе ще більше ядерних випробувань у 2017 році попри санкції та міжнародний тиск.

Протягом певного часу поширювались чутки про південнокорейські «обезголовлювальні загони». Вони мали бути посланням до КНДР. Професор південнокорейського Університету Йонсе Чой Чен-кун переконаний, що це помилкова тактика.

«Це гра сигналами. Поки що ми не випереджуємо. Ми потребуємо суттєвої підтримки оборонних позицій, не привертаючи при цьому забагато уваги», — сказав він.

Раніше повідомлялося, що КНДР прогресує у створенні ядерної зброї.

У вересні минулого року Південна Корея заявляла про можливість ліквідувати лідера КНДР Кім Чен Ина в разі виникнення загрози застосування ядерної зброї.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile