Війна

Північна Корея готова до нового ядерного випробування в будь-який час – Сеул

Війна/Північна Корея готова до нового ядерного випробування в будь-який час – Сеул
Зберегти
Вигляд

Північна Корея готова провести додаткове випробування ядерної зброї в будь-який час.

Про це через три дні після п'ятого випробування Пхеньяном заявив представник міністерства оборони Південної Кореї, пише Reuters.

«За оцінками розвідки Південної Кореї та США, Північна Корея завжди готова до додаткових ядерних випробувань в районі Пенгіе-рі – місці проведення п’яти попередніх ядерних вибухів», – повідомив представник Міноборони.

Повідомляється, що Північна Корея має тунель, де може провести додаткове ядерне випробування, а також отримала можливість встановлювати боєголовки на балістичні ракети. Таким чином вона посилила загрозу, яку інші країни будуть не в силах стримати.

Колишній директор Національної лабораторії в Лос-Аламосі в Сполучених Штатах і провідний експерт з ядерної програми Північної Кореї Зігфрід Хекер повідомив, що у Північної Кореї є достатньо плутонію та високозбагаченого урану для створення 20 бомб до кінця року.

«Малоймовірно, що Північна Корея сьогодні зможе створити ядерну боєголовку, здатну досягти Сполучних Штатів. Однак така можливість з’явиться за 5-10 років, якщо її ядерна програма буде нічим не обмежена», – повідомив Хакер.

Раніше повідомлялося, що Північна Корея провела ядерні випробування.

Пов`язані новини