ENRU

Північна Корея може запустити міжконтинентальні ракети вже за кілька місяців — МЗС Франції

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан попередив, що Північна Корея зможе запускати міжконтинентальні ракети вже через кілька місяців.

Про це повідомляє Reuters.

«Ситуація надзвичайно серйозна ... Ми бачимо, що Північна Корея ставить собі за мету мати завтра або на наступний день ракети, здатні нести ядерну зброю. Протягом кількох місяців це буде можливим», — сказав він.

За словами міністра, цьому можу завадити дотримання ухвалених у серпні санкцій, бо вони мають позбавити КНДР третини доходу від експорту.

Ле Дріан наголосив, що найвідповідальніша роль у цьому у Катаю, оскільки це — найголовніший партнер КНДР.

Нагадаємо, 29 серпня Північна Корея запустила балістичну ракету, яка пролетіла над територією Японії. Японські військові не робили спроб збити ракету. У свою чергу, Південна Корея скинула 8 бомб на кордоні з КНДР.

Раніше, 26 серпня, Північна Корея запустила кілька ракет малої дальності в напрямку Японського моря.

5 серпня Радбез ООН погодив нові санкції проти Північної Кореї. Зокрема, Північній Кореї забороняється експорт вугілля, залізної руди, свинцю, свинцевої руди, а також морепродуктів. 

Трамп попередив Північну Корею, що Вашингтон відреагує на нові загрози «вогнем і люттю».

У відповідь КНДР оголосила, що вони розглядають можливість нанесення ракетних ударів у районі острова Гуам, де розташована військова база США.

Пентагон пригрозив КНДР нанесенням превентивного удару по стартових майданчиках ракет на північнокорейській території.

Командувач ракетними військами КНДР заявив, що в Пхеньяні мають намір атакувати райони, прилеглі до бази американських ВПС на Гуамі.

У заяві вказується, що ракети КНДР повинні пролетіти над територією Японії і впасти в 30-40 км від бази ВПС США.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram