Північна Корея обіцяє розвивати свої можливості зі створення ядерної зброї, не зважаючи на санкції ООН, і ніколи не відмовлятися від політики «стримування», доки «перебуває під загрозою ядерних держав».

Про це заявив міністр закорднних справ КНДР Рі Йон Хо у своєму зверненні до генеральної асамблеї ООН, пише Reuters.

Міністр назвав розробку ядерної зброї своєю країною «праведною самообороною» від «постійних ядерних загроз з боку США».

«Доки існує держава, що володіє ядерною зброєю, і перебуває у ворожих відносинах з КНДР, наша національна безпека і мир на Корейському півострові можуть бути захищені тільки надійним ядерним стримуванням», - сказав він.

Він також звинуватив США в загрозі Північній Кореї у зв'язку з польотами стратегічних бомбардувальників B1-B над військовою демаркаційною лінією на Корейському півострові, і попередив: «Ми ніколи не залишимося просто споглядати на це, і США доведеться зіткнутися з величезними наслідками за межею уяви».

Ядерні та ракетні випробування Північної Кореї були засуджені у всьому світі і призвели до кількох етапів санкцій збоку ООН, останні з яких були прийняті в березні.

Вже тривають обговорнення про можливу нову резолюцію ООН щодо санкцій після ядерного випробування в Північній Кореї 9 вересня.

Нагадаємо, Північна Корея розірвала дипломатичні контакти з США через санкції.

Поділитись: