Північна Корея попередила Австралію про можливий ядерний удар, якщо Канберра і надалі дотримуватиметься лінії США щодо ядерної програми КНДР

Північна Корея попередила Австралію про можливий ядерний удар, якщо Канберра і надалі дотримуватиметься лінії США щодо ядерної програми КНДР.

Про це повідомляє The Guardian з посиланням на північнокорейське агентство KCNA, що цитує МЗС країни.

«Якщо Австралія продовжуватиме наслідувати кроки США, щоб ізолювати і придушити КНДР, це буде самогубним актом вступу в зону ядерного удару стратегічної сили КНДР», — йдеться у заяві країни.

Зазначається, що на цьому тижні Австралія заявила, що ядерна програма Північної Кореї створює «серйозну загрозу» для них, якщо не буде зупинена міжнародною спільнотою.

МЗС Австралії виступило за збереження санкцій проти КНДР, як «можливе більш чітке повідомлення, що її поведінка не буде допускати ядерну зброю, що не є прийнятним для нашого регіону». Також Австралія закликала Китай посилити тиск на КНДР, щоб «викорінити її войовничу поведінку».

Раніше повідомлялось, що США можуть завдати превентивного удару по Північній Кореї,  якщо будуть помічені ознаки підготовки північнокорейської армії до ядерних випробувань. На що влада Північної Кореї заявила, що готова завдати удару у відповідь.

Про найсерйозніше за останні роки загострення ситуації на Корейському півострові — в матеріалі Громадського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ядерний салют: чи буде війна з Північною Кореєю.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: