Південнокорейські військові повідомили про запуск із боку Північної Кореї двох об’єктів, які відповідають критеріям балістичних ракет малого радіуса дії. Сеул назвав такі дії «вкрай недоречними» через пандемію коронавірусу SARS-CoV-2.

Як передає Reuters, про запуск ракет у суботу, 21 березня, повідомив Об’єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї. Це вже треті випробування зброї Пхеньяном за останній місяць, відзначає інформагентство.

«Такі військові дії Північної Кореї є вкрай недоречними в час, коли COVID-19 спричиняє негаразди по всьому світу», — йдеться в повідомленні південнокорейських військових. Вони закликали Пхеньян «негайно припинити» випробування зброї.

Зазначимо, що в Північній Кореї станом на зараз офіційно не зафіксовано жодного випадку інфікування коронавірусом SARS-CoV-2.

У Південній Кореї, своєю чергою, заражених 8799, з яких 1540 вилікувалися, а 102 — померли.

Зазначимо, що станом на ранок 21 березня у світі від початку спалаху пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 інфікувались 275 тисяч 434 людини. Загалом померли 11 399 людей, 88 256 людей одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: